اطلاعیه ها

رئیس جمهور اساسنامه «جایزه زنده یاد دکتر کاظمی آشتیانی» را ابلاغ کرد

اطلاعیه ها | تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۷/۲۳
اساسنامه «جایزه زنده یاد دکتر کاظمی آشتیانی» که در جلسه ۸۸۶ مورخ ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است،

با رأی اعضای شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی؛ اساسنامه جایزه دکتر کاظمی تصویب شد

اطلاعیه ها | تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۶/۱۴
جایزه کاظمی، یک جایزه بزرگ علمی است که در حوزه بیولوژی به صورت سالانه و با همکاری معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری به یک دانشمند برگزیده در مراسم جشنواره رویان اعطا می‌شود.

مایکل دلوکای ایتالیایی برنده پنجمین جایزه

اطلاعیه ها | تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۰۷
پروفسور مایکل دلوکا به‌عنوان دانشمند برجسته در زیست‌شناسی سلول‌های بنیادی اپیتلیالی انسانی به عنوان برنده جایزه «کاظمی پرایز» رویان در سال ۲۰۱۸ شناخته شده است.

چهارمین جایزه «کاظمی پرایز» در دستان محقق بزرگ هلندی

اطلاعیه ها | تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
«جایزه کاظمی» به هانس کلورز استاد ژنتیک مولکولی از دانشگاه هلند و اولین پژوهشگری که موفق به شناسایی سلول بنیادی روده‌ای شده است، اعطا شد.

سومین جایزه «کاظمی پرایز» در دستان رابرت لنگر

اطلاعیه ها | تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
«جایزه کاظمی» طی مراسمی روز شنبه 14 شهریورماه 1394 در پژوهشگاه رویان به پروفسور رابرت لنگر پراستنادترین دانشمند علم مهندسی اعطا شد.

دومین «جایزه کاظمی» به یک دانشمند برجسته آلمانی اعطا شد

اطلاعیه ها | تاریخ انتشار: ۱۳۹۰/۰۶/۱۸
دومین جایزه کاظمی (Kazemi Prize) که به منظور بزرگداشت یاد و خاطره زنده‌یاد دکتر سعید کاظمی آشتیانی، پایه‌گذار فقید پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی و دانشمند برجسته سلول‌های بنیادی کشورمان نامگذاری شده به استاد «هانس شولر»، دانشمند سرشناس آلمانی اعطا شد.

نخستین «جایزه کاظمی» به یک دانشمند برجسته دانشگاه MIT اعطا شد

اطلاعیه ها | تاریخ انتشار: ۱۳۸۹/۰۶/۲۶
با تقدیر از برگزیدگان یازدهمین جشنواره بین‌المللی «رویان» نخستین جایزه علمی دکتر کاظمی به یک دانشمند برجسته دانشگاه MIT اعطا شد
goup